Jak postąpić w przypadku ponownego przedłużającego się okresu?

Witam, byłam 1.08.2017 roku u ginekologa z powodu zbyt długiej i obfitej miesiączki. Dostałam tabletki antykoncepcyjne i tabletki na zatrzymanie okresu na jeden miesiąc. Exacyl i cyclo3forte i elin. Tylko miesiączka nie kończy się tylko delikatnie mniej już krwawię niz wcześniej. Miesiaczke dostałam 24.07.2017 i mam do dziś. Co mam z tym zrobić dalej. Pani ginekolog wytłumaczyła mi że hormony buzuja i powinno do czwartku ustabilizować.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ponowna wizyta u ginekologa. sądzę że konieczna jest diagnostyka