Jak postępować przy kardiomiopatii rozstrzeniowej i nadczynności tarczycy?

Witam. Mam 40 lat, wzrot 170 cm, wage 147, kardiomiopatie roszczeniowa, wydolnosc serca 40%, nadczynnosc tarczycy(obecny wynik tsh 6,62) przyjmuje euthyrox 150 i concor 5. Nie dopuszczam mozliwosci zoperowania sie, bo panicznie sie boje skutkow tego zabiegu. Czy jest jakas nadzieja? Jestem matka 7 letniego chlopca i chcialabym dozyc wnukow. Czy procz diety, moge stosowac jakies medykamenty? Ruchu chyba niewiele ze wzgledu na serce?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostaną zlecone dodatkowe leki.