Badania hormonalne a nadczynność tarczycy

czy to nadczynnosc tarczycy? podaje wartosci wyników tsh-0,185 ft3 -3,78 ft4 -1,16 pomimo tego ze jeden lekaż stwierdził nadczynnosc drugi niedoczynnosc ,,nie bardzo wiem co mi jest ,,,a wiec mam czeste zawroty głowy bul gałek ocznych otepienie ,niepokój niewyrazne widzenie poszerzenie zrenic tyje zamiast chundnać brałem euthyrox ale kolejny lekąrz mi je odrzucił twierdzac ze mam nadczynnosc fatalnie sie czuje,,,ponadto guzki zimne scynograf komp.przeprowadzone badanie usg i biopsja

To wyniki jednorazowego badania, z podanych objawów i badań wynika, że wymaga Pani opieki endokrynologa, ze świadomością, że obserwacja i dobranie leczenia to nie jest jednorazowy akt