Nadczynność tarczycy i krew podczas kaszlu u dziecka

WITAM. CORKA MOJA CHORUJE NA NADCZYNNOSC TARCZYCY W PONIEDZIALEK PODANO JEJ JOD 131 NA DRUGI DZIEN MIALA DOSTAC DRUGA DAWKE ZE WZGLEDU NA ZLE WYNIKI NIE DOSTALA, ZLE SIE CZUJE BOLI JA GARDLO A PO 4 DNIACH GDY ODKASZLALA POKAZALA SIE KREW CZY TO NORMALNE`` wizyte mamy dopiero w czwartek.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie. po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.