Jak postępować w przypadku pominięcia czerech pierwszych tabletek antykoncepcyjnych?

witam, mój problem polega na tym, że po 7-dniowej przerwie powinnam przyjąć tabletkę w poniedziałek wieczorem a jest czwartek a ja do tej pory nie przyjęła ani jednej tabletki z nowego blisyra. co mam zrobić? czy przyjąć pierwsza tabletkę w czwartek i kontynuować? czy przyjąć wszystkie 3 pominięte tabletki?

Proszę po prostu z opóźnieniem rozpocząć nowy blister, po jednej tabletce na dzień. Ochrona nie będzie zachowana, mogą pojawić się krwawienia w trakcie przyjmowania tego opakowania.