Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak postępować z przerostem migdała u dziecka?

Dzień dobry. Synek 5 lat . Pod kontrolą laryngologa od 3 lat. Ciągle infekcje, leczony na astmę, alergie. Migdał do niedawna przerosniety 80 %, ale dzięki sterydom donosowym nie powoduje trudności z oddychaniem . Jedynie w trakcie infekcji mamy problemy z droznoscia nosa ok 3 tygodnie. Uszy ok, brak bezdechow. Wczoraj ko trolla wizyta i migdał ogromny... mimo dobrego oddychania. Czy usuwać? Mam dylemat ,ponieważ starszy syn miał taki zabieg 2 razy , ponieważ migdał odrosl i pół roku po zabiegu wszystko schodzilo na oskrzela i płuca... Bardzo proszę o poradę. Jak na razie stosujemy na 14 dni Actifed i ciągle pronasal .
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Chrapanie u dzieci

Chrapanie kojarzymy przede wszystkim z dorosłymi mężczyznami. A co jeśli dzieciaki chrapią? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Pani synek dzięki doktorowi i sterydom przestanie rosnąć i dojdzie do trwałych zaburzeń hormonalnych. Masakra. Szkoda mi tego dziecka. Zmień laryngologa, odstaw wszystkie leki i usuń Trzeci migdałek. Może jeszcze nie jest za późno?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy