Jak pozbyć się plam na twarzy po piciu alkoholu?

Witam. Chciałabym wiedzieć dlaczego jak wypije kilka drinków i ogólnie alkohol dostaje plam na twarzy ,a nie raz jest tak,że aż twarz jest purpurowa i gorąca czy to znaczy,że mam uczenie na alkohol i nie mogę go pić czy jest na to jakiś sposób ?

Witam Panią,

Reakcja opisana przez Panią świadczy o tym, że możemy mieć do czynienia z poszerzonymi naczynkami na twarzy ( rumień ), który uaktywnia się pod wpływem picia alkoholu. Z czasem może on przybierać bardziej trwałą formę. Prosze obserwować czy twarz zmienia kolor w innych sytuacjach np zmiany temperatur nagłe, emocje.
Rekomenduje wizytę u kosmetologa lub lekarza dermatologa celem sprawdzenia czy mamy do czynienia z rumieniem czy inną dolegliwością.
Rumień możemy zmniejszyć stosują zabiegi z użyciem CPL i lasera Nd- yag.

Pozdrawiam serdecznie.