Jak pozbyć się suchych plam z twarzy?

Jak pozbyć się suchych plam z twarzy? Witam, mam problem na twarzy pojawiły mi się suche plamy, tak jakby skóra mi schodzila. Stosowałam peeling i nic nie pomaga. Co mogę zrobić? Dlaczego tak się dzieje? Dziekujr bardzo za pomoc. Karolina

Prosze udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz obejrzy zmiany i dobierze preparat leczniczy, może będzie potrzeba wykonania peelingu medycznego.

Wszystko zalezy od tego jaka konkretnie pielegnacja byla zastosowana , jakie peelingi. Rozna substancje pilingujace maja rozne dzialanie. Kazda skora jest inna. Nalezy dokladnie ja ocenic podczas konsultacji.