Jak pozbyć się swędzenia sutka?

Dzień dobry. Od bardzo długiego już czasu mam problem z jednym sutkiem - swędzi mnie, schodzi z niego skóra, powierzchnia nie jest gładka a wyglada jakby składała się z takich grudek. Ignorowałam to, ale zdałam sobie sprawę, że jest to zapewne grzybica. Bardzo się chcę tego pozbyć, gdyż wygląda to nieestetycznie. Moja ginekolog w przychodni lekceważy problem, nawet nie chciała spojrzeć i kazała mi smarować Clotrimazolum, drugi raz dała mi receptę na Pimafucort. Rezultatów brak a boje się smarować długo tą drugą maścią, gdyż ponoć mogą pojawić się nieodwracalne skutki uboczne. Nie pójdę już do niej po raz 3. Proszę o pomoc. Może są na to jakieś domowe sposoby?
Lek. Michał Lenard

Niestety, bez osobistego zbadania niewiele można powiedzieć. Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim ginekologiem, lub z dermatologiem. Pozdrawiam!