Jak pozbyć się wszawicy u dziecka?

Witam! Moja córka jest dorosla osoba. Przymierzyła czapkę w sklepie i niestety rozwinęła się wszawica. Walczy z nią juz 4 tyg używała juz kilka różnych środków , i niestety powraca . Ja wyczesuje z długich włosów. Pisciel i ubranie prane prasowane i nic. Juz myślimy ze to koniec a tu znow. A niby te środki zwalczają wszystko

Dzień dobry Pani,

prosiłabym udać się do lekarza dermatologa, aby mógł zalecić odpowiednie środki do pomocy. Środki stosowane na wszawice należy nakładać kilkakrotnie według zaleceń, aby jaja które złożą mogły również zostać usunięte.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz