Jak pozbyć się zmiany pod paznokciem?

Witam. Mam mały problem. Otóż od ok 10 lat mam małą zmianę pod paznokciem. Jest to taka mała niewielką plamka. Podejrzewam że uszkodziła mi Pani zakładając tipsy bo pamiętam że jak miałam rękę pod lampą to piekło. Byłam z tym u dermatologa ponieważ przy ściśnięciu paznokcia odczuwam ból ewentualnie jak jest mróz i jak włożę rękę do gorącej wody. Lekarz stwierdził oglądając że ta zmiana to pęknięte naczynie. Nie powiększa mi się i nie ropieję nic się nie dzieje więcej niż to co opisałam. Mam pytanie jak tegi można się pozbyć spód paznokcia. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej