Jak pracować nad sobą, aby seks nie był obowiązkiem, a przyjemnością?

Przeszkadza mi zapach intymny męża. Nie czuję potrzeby zbliżenia. Jak mogę pracować nad sobą żeby sex nie był obowiązkiem a przyjemnością jak przed urodzeniem dziecka. Nie potrafię zacząć pieszczot. Czuję się nie atrakcyjna choć mąż jest bardzo ze mnie zadowolony. Przytłacza mnie to i nie potrafię rozmawiać o swoich potrzebach sexualnych. Nie wiem sama czego chcę w zbliżeniu od męża. Jakie mam wymagania. Kompletnie się pogubilam. Boję się że to może zniszczyć moje małżeństwo.

Witam,

Czy wcześniej nie przeszkadzał Ci zapach męża? Ile czasu minęło od porodu i jak on przebiegał? To, o czym piszesz, może wiązać się z nieuświadomionym lękiem przed kolejną ciążą. Warto szczerze porozmawiać o tym z mężem i znaleźć jakieś wspólne rozwiązanie.

Pozdrawiam