Jak prawidłowo przyjmować Asertin?

Witam. Otoz od roku lecze sie na nerwice lekawa. Bralem tianesal ostatnio po 2 tabletki i musze powiedziec ze te 2 tabletki mi pomagaly bo czulem sie normalnie. Nie odczuwalem stresu nadmiernie nie bolalo mnie nic zero leku. Jakies dwa tygodnie temu dostalem ataku. Zrobilo mi sie slabo. Od tego momentu czuje sie dziwnie. To znaczy jestem ogolnie slaby stresuje mnie bardzo wyjazd do sklepu i stanie w kolejce. Mam wrazenie ze sie przewroce. Takie objawy zreszta mialem juz rok temu i dlatego poszedlem do psychiatry. Teraz biorac po 3 tabletki mam wrazenie ze tianesal przestal dzialac i Pani doktor przepisala mi asertin 50mg. Kazala brac po 25mg. Wiem ze dziala po paru tygodniach ale mam pytanie. Czy moge brac 25 mg rano i 25mg wieczorem czy musze 6 dni 25 mg a po tyg 50 mg. Biore 2 dzien ale czuje sie zle moze nie tyle lęk co poprostu chodze bo chodze. Zrobilem krew i mineraly serce cukier cisnienie jest ok. Z gory dziekuje za odpowiedz

Witam,

dodatkowo wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, polecam podejście poznawczo - behawioralne.
Pozdrawiam serdecznie