Jak przesunąć miesiączkę przed maturą?

Witam Planowałam na maturę zastosować tabletki antykoncepcyjne. Miałam sięgnąć po nie kilka dni temu w pierwszy dzień miesiączki, ale jej nie dostałam. Miałam tego dnia uczucie jakbym powinna ją mieć. Z tego co pamiętam zawsze jak tak miałam trafiała mi sie dopiero za miesiąc. A wtedy przypada matura. Co mogłabym zastosować, zeby jakoś miesiączke przyspieszyć lub złagodzić jej efekt jeśli już pechowo sie trafi tego najważniejszego dla mnie dnia? z góry dziękuje za odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Jedynym sposobem na opóźnienie jest antykoncepcja. Proponuję udać się do ginekologa.