Jak przetłumaczyć ten opis tomografii mózgu?

Witam,dziś dostałam opis tomografii mózgu.ma następujące brzmienie: Drobne ogniska hipodensyjne obustronnie w dolnych częściach jąder podstawy, odp. poszerzonym przestrzeniom okołonaczyniowym. Struktury mózgu i móżdżku bez innych zmian ognikowych. Układ komorowy prawidłowej szerokości, nieprzemieszczony. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa zachowana. Pneumatyzacja szczytu piramidy prawej kości skroniowej. Lekarz opisujący. Moje pytanie następujące,czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć normalnym językiem o co chodzi? I czy to co jest przyczyną bólu głowy? Z góry dziękuję.

Opis TK głowy : " Drobne ogniska hipodensyjne obustronnie w dolnych częściach jąder podstawy, odp. poszerzonym przestrzeniom okołonaczyniowym. Struktury mózgu i móżdżku bez innych zmian ognikowych. Układ komorowy prawidłowej szerokości, nieprzemieszczony. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa zachowana. Pneumatyzacja szczytu piramidy prawej kości skroniowej. " TK głowy do interpretacji klinicznej, ale nic groźnego nie opisano . Co Pani dolega: bóle głowy ? Jaki stan ogólny, waga, nastrój, sen; praca, inne wyniki ? ??? Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, inne schorzenia...TK i MRI do interpretacji klinicznej; po konsultacji .
Okresowo pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ; do rozważenia jakiego typu bóle głowy, jak leczyć Opis TK nie uzasadnia bólów głowy
Pozdrawiam i zapraszam.