Jak radzić sobie z bólem po operacji usunięcia fałdów okołoodbytniczych?

Jestem piąta dobe po usunieciu falodow okoloodbytniczych i (,, podwiazniu'')wypadajacego kanału odbytnicy.Przy wyproznianiu bol jest niedoopisania,nie jem prawie nic,pije siemie, jogurty, co jesc zeby az tak nie bolalo. dodatkwo dziś przy wyproznianiu cos jak by pstryko, czy mógł byc to szew?zalozyli rozpuszczalne,myjac sie wieczorem i smarujac odbyt czuje między tą opuchlizna, ze cos mnie kłuję w palec,stolce sa lekko zakrwawione, faldy byly usuwane metoda Fergusona. Ile jeszcze bede cierpieć, ile trwa rekonwalescencja. Moze jakies dodatkowe rady. Wykancza mnie to, kazda wizyta w wc konczy się placzem i silnym środkami przeciwbolowymi.

niestety tak może być kilka dni po zabiegu, do 10-14 dni. Proponowałabym wrócić do lekarza prowadzącego aby może zlecił czopki znieczulające - najlepiej po konsultacji i ocenie .