Jak radzić sobie z rumieńcami na twarzy?

Miałem kilka lat temu robione dwa zabiegi laserem na usunięcie rumieńców na policzkach. Mam stały rumień po obu stronach, nawet słabo widoczny, ale jak się przyjrzeć to jest. Pod wpływem emocji, temperatury itp. robie się od razu cały czerwony i widać ten nieregularny (stały) kształt rumienia. Czy pomimo dwóch zabiegów, które nie dały rezultatów jest sens nadal próbować usuwać rumień? Jest to bardzo uciążliwa dolegliwość w kontekście psychologicznym. Dodam, że mam bardzo jasną, piegowatą i delikatną cerę. Dziękuje za odp.

Proszę zgłosić sie do lekarz dermatologa lub do lekarza medycyny estetycznej na konsultację.Po obejrzeniu zmianlekarz postawi diagnozę oraz dobierze zabiegi.
Z doświadczenia wiem ,że 2 zabiegi mogły być nie wystarczające aby wyciszyć rumień. Nie napisał Pan równiież jak pielęgnuje swoją skórę?