Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z rumieniem na twarzy od dzieciństwa

Witam, Mam 24 lata i od dzieciństwa zmagam się z problemem rumienia na twarzy. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat przechodziłem zabiegi różnymi laserami, stosowałem chyba wszystkie dostępne na rynku kremy (również na receptę), niestety rumień nie zmniejszył się w ogóle. Dermatolodzy jedyne co proponują to kolejne zabiegi coraz to lepszymi laserami, które absolutnie nic nie dają. Gdzie moze tkwić problem? Słyszałem coś o hormonach kory nadnerczy, które są za to odpowiedzialne.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Konsekwencje opryszczki

Witam,
pojawianie się rumienia na skórze twarzy to problem który dotyczy sporej grupy pacjentów.Występuje na skutek zmian w obrębie drobnych naczyń-naczyń włosowatych skóry twarzy.Zapewne przeczytał Pan już wszystko na temat Pana dolegliwość..Wie Pan również ,że "regulatorem "pojawiania się rumienia jest współczulny układ nerwowy.Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty w leczeniu tej przypadłości aczkolwiek leczenie nie jest proste i wymaga systematyczności i cierpliwości Pacjenta.
Jeżeli ma Pan ochotę proszę przesłać mi fotografie twarzy przed rozpoczęciem leczenia i po leczeniu z adnotacją ile i jakich zabiegów zostało przeprowadzonych
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy