Problem z rumieniem na twarzy od dzieciństwa

Witam, Mam 24 lata i od dzieciństwa zmagam się z problemem rumienia na twarzy. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat przechodziłem zabiegi różnymi laserami, stosowałem chyba wszystkie dostępne na rynku kremy (również na receptę), niestety rumień nie zmniejszył się w ogóle. Dermatolodzy jedyne co proponują to kolejne zabiegi coraz to lepszymi laserami, które absolutnie nic nie dają. Gdzie moze tkwić problem? Słyszałem coś o hormonach kory nadnerczy, które są za to odpowiedzialne.

Witam,
pojawianie się rumienia na skórze twarzy to problem który dotyczy sporej grupy pacjentów.Występuje na skutek zmian w obrębie drobnych naczyń-naczyń włosowatych skóry twarzy.Zapewne przeczytał Pan już wszystko na temat Pana dolegliwość..Wie Pan również ,że "regulatorem "pojawiania się rumienia jest współczulny układ nerwowy.Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty w leczeniu tej przypadłości aczkolwiek leczenie nie jest proste i wymaga systematyczności i cierpliwości Pacjenta.
Jeżeli ma Pan ochotę proszę przesłać mi fotografie twarzy przed rozpoczęciem leczenia i po leczeniu z adnotacją ile i jakich zabiegów zostało przeprowadzonych
pozdrawiam