Jak radzić sobie z tą suchością skóry?

Dobry wieczór. Swędzi mnie skóra..jest sucha . Zaznaczę że mam niska hemoglobinę około 5 i żelaza w organizmie 3a powinno być 12-32 czy to może być powód. Jak szybko z tym sobie poradzić
MĘŻCZYZNA, 50 LAT 8 miesięcy temu

Jeżeli wartość hemoglobiny wynosi 5 g/dl to wymaga Pan pilnej konsultacji lekarskiej, proszę zweryfikować wyniki badań (w przypadku potwierdzenia się głębokiej niedokrwistości) pilnie skontaktować się z najbliższym ośrodkiem udzielania pomocy zdrowotnej.