Jak radzić sobie z takim lękiem?

Witam mam 28 l. Około 3 tyg temu miałam przez kilka dni duszności związane z zapalem tchawicy. Do tego dołączyła się nerwica i strach przed uduszeniem. Mam równiez skrzywioną przegrodę nosową przez co podczas leżenia nie mogę swobodnie oddychać. Te wszystkie zdarzenia sprawiły że nie śpie po nocach ze stachu ze zabraknie mi powietrza. Chodzę niewyspana zmęczona i zalękniona. Nie mam juz siły.. Proszę o poradę co mogę jakoś sobie pomóc? Cieżko w dobie wirusa zapisac sie do odpowiedniego lekarza.

Z objawami lękowymi najlepiej zgłosić się do psychoterapeuty pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym i do takiej konsultacji zachęcam (nawet, jeśli początkowo będzie to forma zdalna).