Jak radzić sobie z zaczerwienioną cerą?

Dzien dobry mam 25 lat od dwoch tygodni borykam sie z problemem czerwonej skory twarzy W jednej sekundzie zrobila sie czerwona,poczulam delikatne pieczenie i takie pieczenie utrzymywalo sie przez 5 dni ustalo po zastosowaniu d pantenolu niestety czerwona buzia jest nadal a juz mija dwa tygodnie Stosuje caly czas d pantenol i krem la rich posay do skory bardzo suchej Jaka moze byc przyczyna mojego stanu, czy kiedykolwiek moja skora wroci do swojego koloru? Jak mam sobie pomóc? Bardzo proszę o odpowiedź

Dzień dobry,
czy przed pojawieniem się zaczerwienienia zmieniła Pani jakiś element pielęgnacyjny? Lub czy wykonywała Pani jakieś zabiegi?
Jeżeli tak, powinna Pani wyeliminować zmianę mogącą spowodować problem oraz dać skórze czas na regenerację.
W razie ewentualnych pytań, proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl