Czym smarować takie zmiany na policzkach?

Witam jakiś czas temu pojawiły mi się na policzkach w okolicach oczu czerwone krostki i te krostki się trochę łuszczą i skóra jest sucha chropowata i czerwona czym to smarować ?proszę o pomoc

Dzień dobry, w celu udzielenia konkretnej odpowiedzi musiałabym zebrać szerszy wywiad. Być może zmiany nastąpiły na skutek zmian pielęgnacyjnych? Jeżeli tak, sugerowałabym wrócić do poprzedniego rytuału. Jeżeli zmiana nie jest związana z obecnością nowego czynnika, warto skonsultować się z dermatologiem, a do czasu odbycia wizyty stosować preparaty łagodzące i nawilżające (aloes, pantenol). Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry,
Polecam kotem Diabetagen dostępny w aptece. A aptekach stacjonarnych jest trudno dostępny więc polecam zakupić online.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska