Jak radzić sobie z zaparciami u dziecka?

Witam. Mój synek 23 miesiace końcem października miał zaparcia. Dałam mu lek na przemieszczenie i mu pomógł "LACTULOSUM" i podawałam mu przez tydzień 4 lacti baby. Dziecko ma po tym rzadka kupkę i robi po każdym jedzeniu jest to uciążliwe dla niego aż dostał odparzenia teraz jego kupka bardziej nie przyjemnie pachnie taki ostry zapach jak by amoniak. Proszę o pomoc

Obecnie mamy styczeń, nie wiem w jakich odstępach czasu dawała Pani leki, kiedy było odparzenie i jak sytuacja wygląda obecnie. Proszę kontaktować się ze swoim pediatrą.