Jak schudnąć, biorąc tabletki Daylette?

Mam 19 lat, od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Przed braniem ich ważyłam ok. 52 kg. Teraz, po roku, ważę 60 kg, co mnie bardzo przeraża(nigdy nie przekroczyłam 55). Dodam, że mam 162 cm wzrostu. Staram się jeść zdrowo, pić dużo wody i ruszać się, lecz nie widzę popraw. Jak schudnąć, biorąc te tabletki? Czy powinnam je odstawić, żeby spodziewać się jakiś zmian? Powinnam też zapewne dodać, że 4 miesiące temu rzuciłam palenie(ale nie jem przez to więcej).

Witam,

tabletki obecnie są bardzo nowoczesne, więc nie powinny powodować przybierania na masie ciała. Radziłabym w pierwszej kolejności przeanalizować swoją dietę pod kątem energetyczności, a dopiero później ew. poprosić ginekologa o zmianę leków.

Aby zrobić analizę diety trzeba sporządzić notatki co Pani dokładnie jadła i piła oraz w jakich ilościach i z tym udać się do dietetyka. Z przyjemnością pomogę Pani dobrać odpowiednie ilości produktów, aby waga nie rosła.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/