W jaki sposób przytyć w wieku 19 lat?

witam mam 19 lat , ważę 44 kg przy 165 cm wzrostu, nie lubię jeść mięsa wiec często ograniczam jego spożywanie. nie przyjmuje żadnych leków , jadam w regularnych porach . nie mogę przytyć ;( . próbowałam opychać sie na noc bo to podobno pomaga ale niestety bezskutecznie . co powinnam zrobic aby przytyc ? dodam ze wypadują mi bardzo włosy ;(

Witam,

opychanie się na noc bardzo odradzam. W Pani przypadku radziłabym włączyć do diety warzywa strączkowe, a więc fasolkę, grosz, soczewicę, ale także jaja i nabiał (3 porcje nabiału dziennie). Ważne jest to, aby jeść dużo ciemnego pieczywa, płatków owsianych czy grubych kasz.
Do tego niezbędna jest aktywność fizyczna, np. aerobik typu ABT, TBC. Pasowałaby też joga lub Pilates.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska

http://food-diet.pl/