Jak się leczy moje schorzenie kręgosłupa?

Witam mam 26 lat i mam problem z bólem kręgosłupa od wielu lat. Kiedy mi” strzyknie” nie jestem w stanie normalnie funkcjonować bez docisnięcia pleców i wówczas znów mi chrupnie i jest lepiej .Mialam dwa badania mr ale interesuje mnie interpretacja wyniku mr kręgosłupa piersiowego. Splycona kifoza piersiowa, jedynie na poziomie Th11-Th12 wyraźnie kifotyczne ugięcie. Trzon kręgu Th11, lekko klinowaty (obniżona przednia jego wysokość). Obnizona nieco wysokość tarczy m-kregowej Th11-Th12. Na tym poziomie niewielka pośrodkowo-prawoboczna wypuklina tarczy m-kregowej , z zaznaczonym modelowaniem przedniej powierzchni worka oponowego. Poza tym wszystko na tym odcinku kręgosłupa jest w porządku. Co to może oznaczać i jak leczy się to schorzenie ??

najlepiej skorzystać na początek z pomocy rehabilitanta. jednak leczenie doraźne manualne oraz farmakologiczne może okazać się niewystarczające i wówczas będzie Pani musiała korzystać z pomocy neurochirurga