Jak się odżywiać stosując Anticol?

Witam Od kilku dni zażywam lek anticol, ponieważ mam problem z nadmiernym piciem alkoholu. Na ulotce zamieszczono informacje ze nie należy spożywać takze octu. Prosze o informacje czy w tej sytuacji moge jeść muszrarde, majonez czy keczup gdyz w każdym z wymienionych opis występuje w skladzie.

Witam
Produkty takie jak musztarda, majonez keczup nie powinny wywoływać reakcji uczuleniowej na alkohol.
Pozdrawiam