Jak skutecznie leczyć grzybicę paznokci?

Kupiłem znany lakier przeciw grzybicy paznokci używa się go co 3 dni po czym ściera się go specjalnym pilniczkiem i nakłada ponownie ze względu na moją specyficzną godzinowo pracę wykonuje ten zabieg co dwa dni a nie trzy dni czyli po prostu częściej czy to nie zaburzy działanie preparatu?dodam że trioxal i inne preparaty nie pomogły a boję się już niszczyć wątrobę zalecam się do wszystkiego żeby pozbyć się tego grzyba z jednego paznokcia i od lat nie daje rady mam nadzieje że teraz się uda...

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie powinno, w razie nieskuteczności sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam