Jak skutecznie leczyć nerwicę lękową u 23-latka?

witam , mam nerwice lękowa . biore leki antydepresyjne i nie pomagaja , miałem zmieniane 2 razy leki i nie moge wyjsc ze tego , prosze o kontakt . pozdrawiam :)

Witam,
Skoro leki nie pomagają to należałoby udać się na psychoterapię.
Polecam nurt psychodynamiczny, zakładający że na zachowania i obawy mają wpływ nieświadome treści.
Im szybciej zdecyduje się Pan na leczenie tym lepiej dla Pana. Jako pierwsze mogą minąć objawy, jednak leczenie polega na dotarciu do przyczyn. Wraz z wiekiem objawy mogą się nasilać więc proszę zadbać o siebie.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zalecam Panu równolegle z farmakoterapią, lub nie) wysoce skuteczną terapię poznawczo-behawioralną.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik./madej@gmail.com