Jak skutecznie leczyć różę?

Dzień dobry, Moja mama jest w trakcie leczenie róży. Kobieta w wieku 58 lat z nadcieśnieniem, bez cukrzycy. Przyjmuje leki takie jak: clexane, zinnat, diclac oraz opatrunki są nasączone w preparacie borosol. W trakcie zmiany opatrunków zauważyłam że owszem obszar zajmowany przez chorobę się zmniejsza ale to co pozostaje ma co raz ciemniejszy odcień, oraz pojawiają się punkty pod którymi widać że zbiera się ropa. Proszę o pomoc czy tak powinno wyglądać leczenie czy może powinna się udać wcześniej do lekarza. Zaznaczę że jest już po leczeniu w szpitalu, stwierdzono że może dokończyć leczenie w domu i zapisano wyżej wymienione leki.

Przebarwienie skóry- ciemniejszy kolor mogą występować podczas gojenia, nie powinny pojawiać się nowe zmiany ropne. Bez obejrzenia zmiany trudno postawić diagnozę, warto rozważyć wizytę lekarza w domu lub w przychodni. Poprawę przynoszą preparaty ze srebrem.