Czy jest to prawidłowy proces gojenia się takiej zmiany zapalnej?

4 dni temu miałam nacinany czyrak pod pachą. Nacięto guzek pachy, bez treści ropnej, wielkość 2x2, bez objawu chełbotania. Kontrola stwierdziła prawidłowe gojenie. Dzisiaj podczas zmiany opatrunku wyczułam wokół przecięcia, wypukłości i płaskie stwardnienia pod skórą, obszar 1- 2 cent. wokół nie zabliźnionej rany jest twardy a rana nie. Tak jakby to co było wcześniej guzkiem rozeszło się na boki ale nie wchłonęło się. Czy jest to prawidłowy proces gojenia się takiej zmiany zapalnej?

Witam , nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego bez obejrzenia stanu obecnego!!! Proszę koniecznie zgłosić się do chirurga leczącego dotychczas lub do innego! z.żurawski