Jak skutecznie leczyć rwę kulszową w młodym wieku?

Podejrzenie rwy kulszowej lecz dzis byman na rechalibitacji i pani fizjoterazpełta wspomniała coś o mieśniu gruszkowatym po nacisku i rozmasowaniu kregosup dalej boli. Gdzie szukać pomocy rechalibitacja nie przynosi ulgo w bólu

Zespół mięśnia gruszkowatego to jedna z przyczyn rwy kulszowej. Inną, statystycznie częściej występującą przyczyną, jest dyskopatia. Rwa kulszowa to objaw. Najpierw należy stwierdzić najbardziej prawdopodobną przyczynę rwy, następnie wdrożyć dedykowaną fizjoterapię. Pozdrawiam