Jak skutecznie leczyć taką nadmierną potliwość?

Dzień dobry, od zawsze borykam się z problemem nadpotliwości pod pachami. W wieku około 16/17 lat problem dodatkowo się nasilił o nadpotliwość twarzy i pachwin (w zasadzie ogólnie całego ciała). Oczywiście próbowałam wszystkich środków ogólnie dostępnych czyli blokery z apteki, antyperspiranty, szampony pod prysznic przeciw potliwości, perspiblock z apteki itd. Blokery działały ale tylko na chwile i zmniejszały ilość potu ale niewystarczająco, a po roku stosowania były już bezużyteczne tak samo jak cała reszta. Po paru latach zdecydowałam się na leczenie nadpotliwości pod pachami poprzez botoks. Po pierwszym zabiegu efekty były ale niedokońca zadowalające, więc lekarka zaleciła "dostrzykanie". (Sama nie zabardzo wiedziała czemu tak się stało, ponieważ jestem szczupłą 20-letnią kobietą, a taka dawka całkowicie blokuje pot na dużych męskich pachach na rok, po czym doszła do wniosku, że może to być uwarunkowane genetycznie). "Dostrzykanie" również nie wyeliminowało problemu całkowicie, ale efekt był i to znaczny. Niestety po 3 miesiącach nadpotliwość zaczęła wracać. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Ostrzykiwanie się co 3 miesiące nie wchodzi za bardzo w grę bo było by to zbyt kosztowne, a żadne inne metody nie działają. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ wbrew pozorom jest to naprawdę bardzo uciążliwy problem na wielu płaszczyznach.

W grę wchodzi jeszcze laserowa korekta nadpotliwości. Wiek i masa ciała nie mają wiele wspólnego z efektem redukcji nadpotliwości. Zaznaczam, że jakikolwiek zabieg ma za zadanie ograniczyć, a nie całkiwicie wyeliminować potliwość w obrębie pach.