Jak skutecznie leczyć żylaki odbytu u 37-latki?

Witam Mam zylaki odbytu i niestety tabletki i czopki przeciw bólowe pomagają na chwilę .chcialam usunąć ale to i tak odrasta.tak więc chcę się poddac zabiwgu leczenia pijawkami leczniczymi.dlatecho chcę się dowiedzieć od specjalisty czy to leczeniw pijawkami coś pomoże

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam, leczenie pijawkami niestety nie pomoże, obecnie najskuteczniejszą metodą leczenia jest leczenie specjalnym laserem lub falą radiową (metoda Rafaello). Hemoroidy po takim leczeniu nie odrastają, najczęstrzą przyczyną nieskuteczności leczenia jest źle przeprowadzona diagnostyka. Proszę udać się na konsultację do kompetentnego proktologa
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog
Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106
Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42