Jak skutecznie wyleczyć hemoroidy, kiedy leki nie pomagają?

Mam 26 lat i problem hemoroidow pojawił sie juz po raz 2. Teraz boli z Cala swoja siła, duzo bardziej niz wczesni Przez 5 dni stosowalam maści I czopki marki "PREPaRATION H ". Na poczatku przyniosly ulge ale 4,5 dnia jakby calkowicie przestaly działać. Dzis udalam sie do lekarza ktory polecil stosowac czopki :"Hydrocortisone AC Suppositories" by Perrigo oraz masc Proctosol-HC 2,5% RANBAXY. Dodatkowo w przypadku bolu jak dzis zazyc ACETAMINOPHEN. W nocy obudzilam sie Cala we krwi.Co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u proktologa i ocena wskazań do leczenia zabiegowego