Jak skutecznie zwalczyć hemoroidy?

Witam OD 2 tygodni boli mnie himoroid nie pomagaja mascie ani kora debu tak polecana co robic prosze opomoc jak długo moze bolec ,a zapomniałam biore tabletki 3 razy dziennie PHLEBODIA

Na pewno w tej sprawie trzeba skonsultować się z chirurgiem. On po badaniu zaleci odpowiedni sposób postępowania zależny od stopnia zaawansowania choroby hemoroidalnej. Niestety leczenia zachowawcze może być nieskuteczne i trzeba będzie poddać się zabiegowi usunięcia hemoroidów.