Jak sobie pomóc z problemami z penisem i potliwością?

Witam.Piszę do Państwa z ciężkim dla mnie tematem z którym borykam się od niedawna mianowicie chodzi o moje obawy względem spraw intymnych od jakiegoś miesiąca łapią mnie takie skoki stresu i strasznie pocą mi się ręce i czuje że z członkiem też nie jest dobrze.Wcześniej miewałem wzwody obfite wszystko było okej a teraz jest ich coraz mniej i jest wiotki . Nie jestem chory na żadną chorobę Chce raczej uniknać wizyt lekarskich i poradzić się może o jakieś leki co pomogą temu zaradzić.Pozdrawiam

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem i/ lub psychologiem. Nie jest możliwe odgadnąć przyczyn Pana trudności bez osobistego kontaktu na podstawie skąpych informacji. Dopiero po właściwej diagnozie możliwe jest rozważenie różnych opcji leczenia - np. farmakologicznego.

Pozdrawiam!