Jak sobie poradzić z blizną po cesarskim cięciu?

Dzień dobry. Mam problem po bliźnie po CC. Pierwsze cięcie miałam w 03.2013, kolejne 11.2014. Cały czas mnie blizna boli. Mam skurcze takie jedno lub dwu minutowe, takie że aż mi niedobrze z bólu. Niestety lekarz ginekolog nie jest w stanie powiedzieć mi co to jest i odsyła mnie z kwitkiem, następną wizytę mam 30.05 .. proszę o poradę czy to mogą być zrosty czy co to może być. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam !

Dolegliwości o których Pani pisze mogą być wynikiem pooperacyjnych zrostów.
Warto jednak zrobić badanie USG j brzusznej i konsultację chirurgiczną. Gdyby ta nie przyniosła rozwiązania konsultację u innego ginekologa,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel