Jak sobie poradzić z bólem palców przy zginaniu?

Od pewnego czasu bolą mnie dłonie, nie mogę zgiąć palców. Wynik usg dłoni - Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe z widocznymi osteofitami.Zmiany przeciążeniwe z obrzękiem trzonka A1 palca III. O czym świadczy wynik usg. Brałam 10 zabiegów: krioterapnia,laser,magnetorapia Nie ma poprawy Co mam robić.Wizyta u reumatologa w sierpniu b.r.

Proponuję rozpocząć od rozmasowania mięśni przedramienia (od strony stawu łokciowego), następnie rozćwiczyć najpierw rotację zgiętego przedramienia, potem nadgarstka, na koniec poszczególnych palców. Sama fizykoterapia, którą Pani miała to zdecydowanie za mało. Pomoc może fizjoterapeuta. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Najbardziej prawdopodobna przyczyna, to nieodwracalne zmiany strukturalne. Leczenie, to łagodzenie objawów - farmakoterapia i/lub fizykoterapia przeciw bólowa. Pozdrawiam