Jak spać po zabiegu z botoksem?

Witam, w opisywanych zaleceniach / przeciwwskazaniach po podaniu botoksu, nie spotkałam się z informacjami na temat sposobu ułożenia głowy podczas snu. Proszę o informację czy sen (naturalnie po przepisowych 6 godzinach od zabiegu) w pozycji na boku może mieć negatywne konotacje dla klienta, u którego botoks został podany w okolice oczu i brwi.

Po zabiegu relaksacji zmarszczek toksyną botulinową obowiązuje powstrzymanie się od pozycji leżącej/snu przez 4 godziny. Pozycja podczas snu po tym czasie nie ma znaczenia,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel