Jak sprawić, aby rany na prąciu szybciej się zagoiły?

Hej, mam ranę w miejscu które jest cały czas w ruchu i nie chce się zagoić, cały czas krwawi albo ropieje. Czym można takową ranę potraktować lub czym ją zakryć by nie ocierała się o skórę? I czym to smarować żeby szybciej się zagoiło? Miejsce znajduje się na prąciu zaraz przy podbrzuszu. Prawdopodobnie randki powstały na skutek golenia kremem i podrażnienia bądź zakażenia mieszków włosowych.

Można przemywać octaniseptem, skleić Steri-stripami (w aptece bez recepty), celem szybszego gojenia - zasypka Dermatol. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.