Jak stosować Debitur przy chorobie trzewnej?

Witam, mam tzw. chorobe trzewna, lekarz zalcil mi diete i okresowo debutir i oslonke gastro. Niestety zapomnialam jak powinnam je przyjmowac. Wydaje mi sie, ze debutir mialam stosowac raz w roku przez 3 miesiace, a oslonke gastro raz na miesiac, nie jestem pewna :/ Prosze o jakas podpowiedz ?

Powinna się Pani skontaktować z lekarzem prowadzącym, gdyż to osoba zapisująca leki powinna Pani udzielić informacji dot. dawkowania leków.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)