Jak stosować Egiramlon?

Witam. Wczoraj u lekarza miałem ciśnienie 160/100, dostałem lek Egiramlon 10mg/5mg. Dziś rano nie wziąłem leku i mam ciśnienie 120/85. Czy mam nadal brać ten lek? Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciśnienie jest dobre bo działa jeszcze poprzednia dawka leku, proszę przyjmowac lek, kontrolować ciśnienie dwa razy dziennie, zapisywać wyniki i po około dwóch tygodniach udać się na kontrolę do lekarza rodzinnego.