Jak stosować L-glutaminę?

Mam kłopoty z jelitami i słyszałam od dietetyków o dobrym działaniu L- glutaminie . Kupiłam ale nie wiem jaka dawka jest bezpieczna . Jedna kapsułka to 140 g. Jak powinnam zażywać ?

Dzień Dobry,

faktycznie są przypuszczenia odnośnie pozytywnego działania glutaminy w funkcjonowaniu jelit. Jednak na razie nie ma jasnych wytycznych odnośnie proponowanych dawek.

Pozdrawiam,
mgr Natalia Główka
www.nutricus.pl