Czy można jeść owsiankę z owocami?

Jak jeść owoce z posiłkiem np.owsianka czy oddzielnie? Bo słyszałam że nie można z białkiem i weglowodami

Witam

Z punktu widzenia zasad prawidłowego żywienia oraz fizjologii nie ma podstaw naukowych, aby przy prawidłowo funkcjonującym organizmie stosować dietę rozłączną. W związku z tym, jeśli Pani nie ma zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego, owsiankę jak najbardziej można spożywać z owocami.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

nie ma potrzeby rozdzielać w posiłkach produkty węglowodanowe i białkowe, więc bez problemu można dodawać owoce do owsianki na mleku.

Pozdrawiam serdecznie,
mgr Natalia Główka
www.nutricus.pl