Jak stosować lek Pregabalina?

Dzień dobry, Biorę lek Pregabalina na zaburzenia lękowe. Brałem wcześniej dawkę 300mg i miałem skutki uboczne w postaci osłabienia, problemów ze wzrokiem, nieodczuwaniem smaku i kilku innych. Lekarz zwiększył mi dawkę do 600 mg tydzień temu. Teraz lek mnie zupełnie powalił. Fizycznie mam problem zeby się podnieść, drętwieją mi nogi i bolą strasznie stawy przy chodzeniu. Mój lekarz jest teraz na urlopie , a do najbliższej izby przyjęć psychiatrycznej mam 60 km. Bardzo proszę o informację, czy mogę ten lek odstawić, bo czuję , że bardziej mi szkodzi niż pomaga. Bardzo proszę o radę

Najlepiej omówić z Lekarzem leczącym! Na razie może warto zmniejszyć dawkę leku?... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor??
do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam