Jak stosować Vita buerlecithin?

Witam, od wczoraj przyjmuję suplement diety VITA buerlecithin i zastanawia mnie znajdujący się alkohol. Na ulotce pisze, ze jedna dawka (20ml) równa się 66 ml piwa. Dziennie powinno się brać 3 dawki. Czy aby to na pewno bezpieczne? Mam 18 lat (dopiero co skonczyłam) i zastanawiam się czy mi nie zaszkodzi, czy moja 16 letnia siostra może to brać? Chciałam zmniejszyć dawkę do 2 dziennie, ale nie wiem czy wtedy będzie działać. VITA buerlecthin biorę, aby poprawić sobie pamięć i koncentrację przed egzaminami. Czy jedna dawka leku dziennie wystarczy? Błagam proszę o pomoc, nigdy nie piłam alkoholu i boję się, ze taka ilość podana nagle może mi i mojej siostrze zaszkodzić. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i koniecznie kierować się jego zaleceniami