Vizaksinum D i Vita Miner Zdrowie i Odporność stosowane jednocześnie

Dzień dobry. Mam problem z cerą trądzikową u osób dorosłych. Chciałabym zastosować tabletki Vizaksinum D, ponieważ w ostatnim czasie słyszałam dużo dobrego o ich skuteczności. Jednocześnie od jakiegoś czasu biorę suplement dity Vita Miner Zdrowie i Odporność, dostarczając w tej sposób odpowiednie witaminy do organizmu. I tu moje pytanie. Czy Vizaksinum D i Vita Miner Zdrowie i Odporność mogę przyjmować jednocześnie każdego dnia? Czy aby stosować Vizaksinum D na trądzik powinnam jednak zrezygnować z suplementu Vita Miner Zdrowie i Odporność? Chciałabym przyjmować dwa preparaty jednocześnie, wtedy też najłatwiej byłoby mi zapamiętać żeby je brać, ale z drugiej strony trochę boję się tego robić bez konsultacji z lekarzem. Czy Vizaksinum D i Vita Miner Zdrowie i Odporność mogą być przyjmowane jednocześnie? Bardzo dziekuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i kierować się jego zaleceniami