Jak szybko pozbyć się wszy?

Witam, moja 6-letnia córka przyniosła ze szkoły wszy. Pierwszy raz mamy z tym styczność i jestem przerażona. Dwa razy miała już mytą głowę specjalnym szamponem ale jeszcze ma widoczne"gnidy". Jak się tego pozbyć i czy córka może chodzić do szkoły czy lepiej żeby została w domu do momentu wyleczenia?

Witam. Proszę wyczesywac martwe gnidy grzebieniem. Córka powinna zostać w domu do czasu wyleczenia.