W jaki sposób pozbyć się jajeczek wszy z włosów?

Jak pozbyć sie gnid z włosów dziecka, zakupiłam odpowiedni preparat, wyczesuje włosy rzadkim grzebykiem natomiast jajeczka dalej pozostają. Co robić?? Czy mi tez to grozi??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Rozumiem, że stosuje Pani u dziecka preparat przeciwko wszawicy. W przypadku problemów z usunięciem martwych jaj warto zaopatrzyć się w specjalny grzebień dostępny w aptece. W razie wątpliwości co do prawidłowości leczenia proszę udać się do lekarza.